Шатер - це тимчасова конструкція з непромокаючої прогумованої дахом з поліестеру і бічними стінками такого ж матеріалу. Намети використовуються повсюдно: як приватними підприємцями так і для особистого використання. Така конструкція замінить дорогостоющую альтанку на дачі, стане в нагоді на кемпінгу або на рибалці / полюванні. Для підприємців та різних організацій намет - це універсальний помічник! Від різних ярмарків, фестивалів і весіль, до передвиборчих компаній і виїзних с'мок кіностудій. Завдяки великому розмірному ряду і кольорів палітри ви зможете підібрати намет який ідеально підійде під ваші потреби!

У нашому магазині ви знайдете намети наступних розмірів:

2 х 2 м

2,5 х 2,5 м

3 х 3 м

2 х 3 м

3 х 4,5 м

3х 6 м

Намети можуть бути з розміром профілю 25х25мм 30х30мм і 45х45мм.
З посиленням металевими пластинами в місцях з'єднань і без нього.
Всі намети регулюються по висоті.
 
Тент
Тенти знімні, в майбутньому його можна змінити. У нашому магазині їх можна купити окремо.
Тент (верхній купол намету) виконаний з прогумованої водооталкивающая тканини щільністю від 420 до 600г \ м в будь якій моделі.
 
Бічні стінки і сумка
Бічні стінки до наметів зазвичай продаються окремо. Але в деяких дорогих моделях вони йдуть в комплекті. Стінки йдуть на 3 сторони, тому що у відкритій частині зазвичай распологают прилавок або прохід в павільйон, але при бажанні ви можете докупити потрібний розмір стінки для вашого намету. Сумку можна купити окремо так і в комплекті для дорогих наметів.